10/20 aastat tagasi. 31
06. aprill 2020Vaadatud 170 korda

10 aastat tagasi.

10.-11. klasside maakondlikul inglise keele olümpiaadil näitasid häid tulemusi õpetajate Eva Ojakivi, Reet Kotkase ja Saskia Ariku õpilased. 11. klasside arvestuses saavutas  esikoha Triin Erg. 10. klasside arvestuses oli Eljar Tamm 5.

Maakondlikul 5. klasside inglise keele viktoriinil said esikoha Elva Gümnaasiumi 5. klassi õpilased Marta Kotkas, Cristian Noop ja Hanna-Liina Jaani. Neid juhendas õpetaja Galina Pustõlnik.

Tallinnas Venus Clubis valiti Eesti koolide esikaunitari - Koolimiss 2010. Elva Gümnaasiumi 9. klassi õpilane Kirsika Sikk oli portaali teler.tv hääletajate lemmik ning võitis Sony Vaio läptopi.

20 aastat tagasi.

Elva Algkooli tüdrukud käisid Tallinnas "Koolitants 2000" finaalüritusel. Karmen Kirst, Merlin Soopere, Pilleriin Ustav, Brit Tammeorg, Kerli Vähi ja Maarja Raevald saavutasid tantsuga "Kukaradža" laureaadi tiitli. Neid juhendas õpetaja Maarika Kangro. Tartumaa liikumisrühmade päeval oli sama rühm parim omas kategoorias.

Elva linna 1999. aasta parimaks naissportlaseks kuulutati Evelin Pihlak, kes saavutas Eesti Meistrivõistlustel judos 3. koha nii omas kehakaalus kui absoluutarvestuses. Esikohad tulid Selli Mängudelt Soomes, Lääne-Virumaa meistrivõistlustelt ja Eesti Üliõpilaste meistrivõistlustelt.