Tartumaa MV saalijalgpall Kõige pisemad saalijalgpallurid näitasid oma oskusi Tartumaa meistrivõistlustel
14. veebruar 2020Vaadatud 197 korda

Tartumaa MV saalijalgpall
Autor: Jürgen Kuresoo

Kolmapäeval, 12. veebruaril, toimusid Elva Gümnaasiumi võimlas Tartumaa MV saalijalgpallis. Sel korral olid võistlustules kõige pisemad, 1-3. klassi lapsed. Võistlustest võttis osa 12 võistkonda, kes olid jaotatud kolme alagruppi. Alagrupist edasi finaalgruppi, kus selgitati välja esikolmiku kohad, pääsesid iga alagrupi võitjad. Meie õpilastele pakkusid konkurentsi Nõo, Puhja, Rõngu, Konguta, Luunja, Kõrveküla, Ülenurme, Laeva, Ilmatsalu õpilased.

Elva Gümnaasiumi I võistkond
Alagrupiturniiri alustati napi 2:1 kaotusega Luunja vastu. Järgnevates mängudes alistati Ilmatsalu 2:1 ja Laeva 4:1. See tähendas seda, et alagrupis saavutati 2. koht ja medalimängudele napilt ei pääsetud.

Elva Gümnaasiumi II võistkond
Turniiri esimeses mängus kohtuti hilisema võitja Kõrvekülaga ja hoolimata tublist mängust kaotati 3:1. Alagrupi teises ja kolmandas mängus kohtuti Puhja ja Nõoga. Nendes mängudes oli juba vastaste ülekaal suurem ning mõlemad mängud kaotati tulemusega 5:0. See tähendas alagrupis 4. kohta.

Kooli esindasid
Carlos Kiis 2.b
Egert Toots 2.b
Gregor Kruuse 2.a
Karl Hendrik Koddala 3.a
Kenneth Soo 3.a
Ottomar Karu 2.b
Karl-Toomas Valdmäe 3.d
Ken-Markus Sulg 3.d
Gregor Vassiljev 3.b
Joonas Sinisaar 3.a
Robin Kull 2.b
Oskar Vaaderpass 2.c
Martin Sarapuu 2.d
Gregor Pärnaku 2.b
Marten Vutt 2.b
Egert Vutt 2.b

Järgmisena asuvad Tartumaa parimaid saalijalgpallureid välja selgitama 4-5. klassi õpilased. Turniir toimub 17.märts Puiestee tn võimlas.