Kendama võistlused kolmapäeviti Kendama kolmapäevad
10. veebruar 2020Vaadatud 600 korda

Kendama võistlused kolmapäeviti
Autor: Evelin Toom

Alates 27. novembrist 2019.a. toimuvad meie koolis kolmapäeviti söögivahetundidel “Kendama kolmapäevad”. Nendel vahetundidel on võimalik harjutada ja õppida kaasõpilastelt uusi trikke ning omavahel võistelda.

Kendama kolmapäevade läbiviijateks on 6.c klassi õpilased Joosep Lehes, Sander Aan, Karl-Gustav Toom ning detsembrist ka 5.b klassi õpilane Tobias Leppik. Iga kuu lõpus valitakse ühiselt välja kuu parimad trikitajad ja premeeritakse väikese auhinnaga.

Detsembrikuu ja jaanuarikuu parimaks oli 5.d klassi õpilane Kaur Kruuse, teisele kohale jäi klassivend Karel Pastarus.

Veebruarikuu esimesel kolmapäeval olid meil külalised Läti Vabariigist, kes õpetasid uusi ja põnevaid trikke. Selleks oli vaja kuulata väga tähelepnelikult, kuna juhendamine oli inglise keeles.

Ka seekord osutusid parimateks trikitajateks 5.d klassi õpilased Kaur Kruuse ja Karel Pastarus, kes mõlemad said külalistelt kingituseks uued kendamad. Kõik teised osalejad said kendama reklaamkleepsud.

Kendama kolmapäeva fotod ja videod

Palju õnne võitjatele!

Trikid Lätimaalt