10/20 aastat tagasi. 23
10. veebruar 2020Vaadatud 252 korda

10 aastat tagasi.

Noorte laskesuusatajate karikasarja EOK-Viessmann Cup teine etapp toimus 6.-7. veebruaril Otepääl. Siin olid edukad ka Elva kooli õpilased. Karl Margus sai M13 vanuseklassis teise koha, Kalev Ermits oli M19 klassis kolmas. Heigo Lepik võitis meesjuunioride seas.

Eesti Vabariigi Valitsus kinnitas kohalike omavalitsuste investeeringute kava, milles Elva Gümnaasiumi Tartu mnt. õppehoone renoveerimiseks eraldati 24 383 520 krooni.

Elva Linnavalitsus andis tänukirjad meie kooli õpetajatele Maimu Sirelile ja Liius-Hillar Keilile.

20 aastat tagasi.

Meie kooli 5D klass koos klassijuhataja Malle Luigega külastas näitust „Elva 2000” ja leiti, et elu ja Elva ilme eelmisel sajandil oli inimsõbralikum, kuigi turiste oli palju. Näitus ise oli aga huvipakkuv ja äratundmisrõõmu ergutav.

Elva Gümnaasiumi võimlas toimus võimlemisfestival „Kõik algab sirutusest”. I koha pälvis gümnaasiumigrupp „Banaanid” (juhendaja Ulrike Ustav) ja kaks erihauhinda said gümnaasiumi neidude tants „Vihmapiisad” ja algkooli noormehed (juhendaja Airi Pärn).