Võidukad keemikud Mattias Timm Rast ja Ander Pavlov Keemiaolümpiaad
27. jaanuar 2020Vaadatud 138 korda

Võidukad keemikud Mattias Timm Rast ja Ander Pavlov
Autor: Kaja Kalmus

25.jaanuaril saabusid Tartumaalt õpilased meie kooli, et võistelda vabariiiklikul keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus. Viie tunni jooksul tuli olümpiaadlastel lahendada kuus krõbedat teoreetilist ülesannet.

Kes tahab ka enda teadmisi proovile panna, siis ülesanded ja nende lahendused leiab SIIT.

Tulemuste põhjal võib küll nentida, et koduseinad aitasid ja toetasid.

9.klasside arvestuses sai meie kooli noormehed Mattias Timm Rast (9.c) esimese koha ja Ander Pavlov (9.b) kolmanda koha. Esikümnesse jõudis ka Anders Aksjonov (9.c).

8.klasside õpilastest tuli neljandale kohale Teele Tempel (8.c), napilt kuuendale kohale jäi Joonas Teder (8.c), Anette Saadjärv (8.b) jagas 8. kohta.

10. klasside arvestuses sai Paul Mitt (10.RE) 10. koha.

Kiitust tuleb jagada aga ka kõigile ülejäänud võistlejatele: Kevin Siirak, Gert Ilves, Gretlin Aruoja, Carmen Beljaev, Anette Maser (kõik 10 RE-st); Leene Pärtel (9.d); Maria Kuris (8.c), Jaana Sommermann (8.c), Alex Annuk (8.d).

Palju õnne!