5.d klassi võitjad koosseisus Lukas Laatsit, Erik Talts, Alexander-Arvo Kiuru, Karel Pastarus Kolmas ülekooliline mälumäng
22. jaanuar 2020Vaadatud 138 korda

Autor: Evelin Toom

Sel nädalal toimunud mälumängu ette teatatud teemad olid Elva ajalugu, mõisa- ja taluarhitektuur ning talvised rahvakalendri tähtpäevad. Lisaks neile teemadele jätkus küsimusi igast kandist. Mõlemas vanuserühmas esitati viisteist küsimust.

4.-6. klassist osales kaheksa võistkonda. Parima punktisumma ja 1. koha said 5.d klassi õpilased koosseisus Lukas Laatsit, Erik Talts, Alexander-Arvo Kiuru, Karel Pastarus.

6.a ja 6.c said punkte võrdselt ja alles kolmas lisaküsimus suutis teise koha saajad välja selgitada, kelleks oli 6.a klassi võistkond (Annagreta Johanson, Kaur Hansen, Titus Martinov ja Annika Pärnoja).

7.-12. klassid panid seekord välja üheksa võistkonda. 1. koha said  9.b klassi noormehed Markus Andreas Tamm, Ander Pavlov, Uku Moor, Martin Elias Tamm, teise koha 9.a klassi neiud Lisette Laiva, Kelly Haasma, Marta-Katarina Ruder ja Liisa Leopard.

Nagu mälumängus traditsiooniks, said võitjad Apollo kinkekaardid ja teisele kohale tulijad ristsõnade ajakirja.

9.b klassi võitjad koosseisus Markus Andreas Tamm, Ander Pavlov, Uku Moor, Martin Elias Tamm
Autor: Martin Otsing