Swedbank pallilahing 1.-3. klass Vaadatud 587 korda

17. jaanuar 2020

Neljapäeval, 16. jaanuaril, toimusid Tartu Ülikooli Spordihoones Tartumaa Swedbank pallilahingu võistlused. Võistlustules olid 1.-3. klassi lapsed, nii poisid kui ka tüdrukud. Kokku oli Elva Gümnaasiumit esindamas 37 last, kes kõik teenisid pika päeva eest tasuta pääsme Super Skyparki. Kokku osales turniiril 13 poiste ja 8 tüdrukute võistkonda.

Tüdrukute turniir

Turniir algas hästi ning päeva alustasid mõlemad võistkonnad võiduga. Edasi, aga saadi 2 kaotust ning sellega minetati võimalus medalitele. Need 2 kaotust jäid ka viimaseks I võistkonnale, sest edasi liiguti ainult võidulainel. Kokkuvõttes tasuks tüdrukute I võistkonnale 5. koht (kaotati ainult turniiri I ja II võistkonnale) ja II võistkonnale 7. koht.

Poiste turniir

Kuna poiste võistkondi oli rohkem, siis mängiti välja ainult esimesed 3 kohta, kuhuni välja jõudis meie I võistkond. Päeva lõpetuseks oli poiste finaal Elva I ja Lähte ÜG I võistkonna vahel, kus võideldi vapralt, kuid jäädi tulemuseg 2:1 alla. Tugeva turniiri lõpetasid meie poisid 2. kohaga ja ühtlasi tagasid sellega ka pääsu Tartus 18. veebruaril toimuvasse vabariiklikku finaali.

Poiste I võistkond kuulusid: Oliver Kelt 2.a, Gregor Kruuse 2.a, Jakob Pihlak 1.d, Karl Hendrik Koddala 3.a, Kevin Sepper 3.c, Carlos Kiis 2.b, Martin Einstein 3.b, Joosep Jänes 3.c.

Endast parima andsid ja palju kogemusi ammutasid ka järgmised õpilased: Keiro Jurak 2.d, Martin Sarapuu 2.d, Egert Vutt 2.b, Ottomar Karu 2.b, Robin Kull 2.b, Kaur Kenver Keinast 2.c, Oskar Vaaderpass 2.c, Oliver Peerna 2.c, Tristan Aigro 2.a, Rasmus Raudik 3.b, Romel Remmel 3.b, Dominic Saarnak 1.a, Kristiina Kallas 3.a, Emma Schults 3.a, Lisandra Lümat 3.a, Emma Karoliina Pedor 3.d, Kariine Piho 2.c, Susanna Hindrikson 2.c, Marii Sikk 2.a, Kristin Riin Pindmaa 2.a, Jete Liis Rõivas 2.a, Mirell Hunt 3.b, Säde-Ly Lille 3.b, Arabella Tolsberg 2.c, Anette Hansing 1.d, Jolandra-Lisanna Aan 2.c ja Adeele Kams 3.b.