10/20 aastat tagasi. 19
13. jaanuar 2020Vaadatud 79 korda

10 aastat tagasi.

Kui õpilastele on koolivaheaeg puhkamise ja jõuvarude kogumise aeg, siis õpetajad kasutasid seda plaanide pidamiseks ja enesetäiendamiseks. Elva koolis toimus maakondlik matemaatikaõpetajate õppepäev, kus matemaatikaõpetaja ja õpikute autor Allar Veelmaa jagas oma kogemusi arvutialgebra programmi Wiris ja ja dünaamilise geomeetria programmi Geosebra kasutamisest matemaatika õpetamisel.

20 aastat tagasi.

Linnapea Aare Anderson ütles oma artiklis „Meenutades aastat 1999”, et hariduselus oli tähtsaks sündmuseks kaugõppeoskonna avamine Elva Gümnaasiumi juures.

Elva Gümnaasiumi õppealajuhataja Ester Muni andis ülevaate 1999. aasta kevadel kooli lõpetanud õpilaste edasisest käekäigust. Kooli lõpetas 43 abiturienti. Õpinguid jätkas 41, neist kõrgkoolis 28 õpilast.