10/20 aastat tagasi. 18
06. jaanuar 2020Vaadatud 866 korda

10 aastat tagasi.

Elva Gümnaasiumi Puiestee õppehoone remont on KOIT kavas esimene eelistus. Linnapea Reno Laidre loodab, et koolimaja remondiga saab peagi alustada.

Elva Gümnaasiumi õppekorralduse juht Kaja Lepik on Johannes Käisi 2009. aasta preemia laureaat.

Kristjan Ilves tuli kahekordseks Eesti noortemeistriks seda nii kahevõistluses kui suusahüpetes.

20 aastat tagasi.

35. korda toimunud viie kooli (Hugo Treffneri G, Miina Härma G, Tartu Tamme G, Viljandi Jakobsoni G ja Nõo RG) matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel esinesid edukalt Elva Algkooli ja gümnaasiumi noored matemaatikud (6-9 klass), kes kutsuti võistlema seepärast, et Treffneri Gümnaasiumil põhikooli klasse enam pole. 6. klasside arvestuses jagas esikohta meie õpilane Oskar Otsus (juhendaja Viivika Kurg). 7. klassidest jagasid esikohta Mari Kikerpill ja Ülari Teder (juhendaja Ester Muni). 8. klassi õpilastest tuli võitjaks Priit Märtin (juhendaja Kadri Pajula). 9. klasside arvestuses jagas esikohta Aigar Vaigu (juhendaja Piret Toomeste). Tublid olid ka teised meie 10-liikmelise võistkonna liikmed. Klaasside arvestuses tuli võitjaks meie 7. klasside esindus ja 9. klasside võistkond sai kolmanda koha.