10/20 aastat tagasi. 14
02. detsember 2019Vaadatud 59 korda

10 ja 20 aastat tagasi.

„Elva Postipoisis” intervjueeriti Elva kooli kehalise kasvatuse õpetajat Tatjana Joosepit. Juubelit pidav endine Eesti tippiluvõimleja rääkis oma sportlaskarjäärist ja tööst Elva koolis.

Elva kooli vilistlane ja mitmete ajakirjade väljaandja Taivo Paju andis ülevaate kooli 100. juubeliks väljaantava raamatu tegemisest. Ta arvas, et juubeliraamatus tahame kirjutada eeskätt nendest, kes Elvast tuule tiibadesse on saanud ning on parema Elva ja parema Eesti jaoks päris palju ära teinud. Selliseid inimesi on meil õnneks omajagu – nii spordis, äris, kultuuris kui teaduses ja poliitikas.

20 aastat tagasi.

Ilmus „Postipoisike – noortelt noortele”. Selles noorteküljes, mida toimetas huvikooli ajakirjandusring, kirjutasid meie õpilased Aigar Vaigu, Airi Raukas ja Martin Jõesaar vaheldusest tavalisele koolipäevale, sügisspordist ja päevast täiskasvanuna. Ära oli toodud ka õpetajate välimääraja.

Õpetaja Anne Jaama kirjutas kõigest, mis toimus Elva Algkoolis 18. novembril. Aga toimus seal siis Muinasjutupäev, kus loeti ette muinasjutte, kirjutati muredest lahti saamiseks loitse, viidi läbi teatevõistlus ja kooli oli lubatud tulla muinasjutukangelaste kostüümides. Oli igati mõnus koolipäev.