Valikainete laat 2019
06. november 2019Vaadatud 108 korda

9.10.2019 toimus Elva Gümnaasiumis järjekordne valikainete laat. See on sündmus, kus gümnaasiumiõpilased saavad enda tunniplaani täiendada erinevate põnevate õppeainetega.

Esindatud olid Arhitektuur ja sisearhitektuur, Autoõpetus, Eksperimendid loodusteadustes, Hispaania keel, Seikluspargi instruktor, Sündmuskorraldus, Meediaring, Kodundus: tervislik toitumine/rahvusköökide eri, Praktiline filmikursus inglise keeles, Jõusaali treening ja tervislik toitumine, Õiguse alused ning Enesekaitse (poks, karate). Peale nende teemade lähevad valikainetena kirja veel kooliväline huvitegevus, Neidudekoor, RežiiRing ja Õpilasesindus. Seega õpilastel on, mida valida.

Laadal hõlbustas otsuse langetamist muidugi tutvumine teemapakkujaga ja võimalus temalt aine sisu kohta lähemalt uurida. Võib öelda, et konkurents oli tihe ja õpilaste huvidering lai. Suurimat huvi näidati üles Autokooli ja Jõusaali treeningu vastu. Osades valituks osutunud ainetes on töö juba pihta hakanud. Teiste teemade puhul peab aga neljandat ja viiendat perioodi ootama.

Vaata ka videoklippi valikainete laadast vajutades lingil.