Liikumispark Tartu maantee rohealal
10. oktoober 2019Vaadatud 543 korda

Autor: Kayvo Kroon

Kolmapäeval, 9. oktoobril käisid Elva Gümnaasiumi õpilased Gerlinde Vallikivi ja Alexander-Arvo Kiuru Elva valla 2020. a. kaasava eelarve avalikul koosolekul tutvustamas ideed “Liikumispark Tartu maantee rohealal”. Kohal olid erinevad seltsingud ja mittetulundusühingud, kes selgitasid kuulajatele, miks just nende idee vajab toetust. Õpilased said hea kogemuse, kuidas esitlust ette valmistada ning läbi viia. Suur tänu kõikidele õpilasaktiivi õpilastele poole aasta töö, teie tähelepanelikkuse ja julguse eest.

Elva valla kaasava eelarve hääletus toimub 14. - 20.10.2019. a. Osaleda saavad kõik vähemalt 16 aastased Elva valla elanikud. Rahvahääletus toimub VOLIS keskkonnas, kuhu tuleb sisse logida ID-kaardiga. Hääletada saab ka teenuskeskustes ja raamatukogudes nende lahtioleku aegadel.  Hääletuspunktides hääletamiseks on vajalik kaasa võtta kehtiv isikut tõendav dokument.

17. oktoober kell 11.50-12.20 on võimalik hääletada Elva Gümnaasiumi Puiestee hoone fuajees.

Rohkem infot kaasava eelarve kohta on leitav Elva valla kodulehel.

Avaliku koosoleku pilte saab näha siin.