Tunnustust täis õpetajate päev
07. oktoober 2019Vaadatud 687 korda

4.oktoobril toimus pidulik õpetajate päev.
Päeva alustuseks sai tunnustatud õpetajaid, kes on panustanud oma töökuse ja särasilmsusega aastaid hariduselu rikastamisse.
Õhtul olid kõik õpetajad oodatud Rannu rahvamajja, kus vald tunnustas oma valla tublimaid. Meie koolist oli esitatud mitmeid nominente ja saime “koju” tuua  kaks laureaadi tunnustust.
Elva valla 2019. aasta noorõpetaja üks nominentidest oli Gerda-Liis Kuusk.
Aasta kooliõpetaja tiitli nominendid Elva Gümnaasiumist Geil Siim ja Ilme Mõttus
Aasta klassijuhataja 2019 laureaat on Cati Krillo Elva Gümnaasiumist.
Aasta huvihariduse õpetaja
tunnustuse pälvis Margit Thomson Elva Spordiliidust.
Elva valla aasta taustajõu laureaat läks Heli Rähnile Elva Gümnaasiumist.
Aasta hariduse sõbra
nominentideks nimetati  Eva Ojakivi Elva Gümnaasiumis rahvusvaheliste õpilasvahetuste projektide eestvedamise eest, Eve Saumets Elva Gümnaasiumi mitmekülgse arendustegevuse eest, Martin Junna Improteater Ruutu10 tegevusega Elva Gümnaasiumi õppetöö  mitmekesistamise eest.
Elva valla aasta hariduse teo üheks nominendiks oli, Tarmo Post Elva Gümnaasiumi vabariiklikul konkursil Aasta Kool 2019 kolmanda koha saavutamise eest.

Palju õnne meile kõigile, nii nominentidele kui ka laureaatidele.

5. oktoobril oli Elva Gümnaasiumi esindus kutsutud Haridus- ja Teadusministeeriumi galale „Eestima õpib ja tänab“ kutse oli saadetud koolile 3. koha saavutamise eest „Aasta kool 2019“ konkursil. Pidulikku vastuvõttu käisid uudistamas Saskia Arik, Kalle Kõlli, Tarmo Post ja Kätlin Tatar.
Merike Allik oli esitatud aasta klassijuhtaja üheks kandidaadiks.

Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Me vaatame ja liigume ühes ja samas suunas!
Autor: Arno Mikkor