6.klassi maakondlik suuline olümpiaad
31. jaanuar 2019Vaadatud 600 korda

Maakondlikul 6. klasside inglise keele suulisel olümpiaadil, mis toimus Rõngus 29.01.2019 võtsid Elva Gümnaasiumist osa 6 õpilast: Liisa Aunap 6 A klassist, Mereli Mõttus ja Brandon Mikola Kaugesalu 6 B klassist ning Marten Padar, Ott Kruuse ja Martin Pintson 6 C klassist. Õpilastel tuli umbes 10. minuti pikkuse multifilmi vaatamise põhjal teha märkmeid ning jutustada filmi sisu kolmeliikmelise žürii ees. Võistlustules oli kokku 30 õpilast Tartumaa erinevatest koolidest. Pinged olid "laes" ja konkurents väga tugev. Meie õpilastest sai parima tulemuse Mereli Mõttus, kes saavutas II koha tulemusega 19,6 punkti võimalikust 20 st. Ka teised õpilased said hästi hakkama ja olid tublid. I koht läks seekord Kõrveküla Põhikooli võistlejale ja III-IV kohta jäid jagama Tabivere Põhikooli ja Lähte Ühisgümnaasiumi õpilased. Pineva võistluse lõppedes kostitati meid hamburgerite, morsi ja kohviga. Iga õpilane sai ka tänukirja, šokolaadi ning uue võistluskogemuse. Õpetajad aga arutasid vestlusringis, mida teha järgmisel aastal veel paremini nii korralduse osas kui ka õpilaste ettevalmistamisel. Meie õpilasi juhendasid õpetajad Ülle Jõesalu ja Elo Gaver.