Uudised

1.-6. klassi õpilaste tunnustamine Vaadatud 6156 korda

29. detsember 2016

Elva Gümnaasiumis jagati 22. detsembri jõuluaktustel välja 1.-6. klassi Hea lapse tunnistused. 

Pilte Hea lapse tunnistuste saajatest klasside kaupa on võimalik näha siit.

Hea lapse tunnistus: 
"Oled see, 
kelle hinded on korras,
kelle arvamus midagi loeb,
kelle jaoks pole miski liig raske, 
kelle käsi on sõbrale toeks."

Hea lapse tunnistuste saajad:

1a 1b 1c 1d
Merilin Sarapuu Anete Nigol Kärt Hanni Hella-Maria Tiidor
Gerlin Kiisk Jesper Talts Johanna Aan Kristiina Hurt
Krista Kiisk Joosep Ainso Kadili Juhkam Mirtel Sikk
Lisandra Lätte Cassandra Joosep Hiie Kisand Jan Ermel
Eliise Liidemaa   Laura Lisandra Näkk Henri Ermel
Erika Hiiemäe   Rasmus Tüvist  
Aron Jonas Roos      
Kevin Kuus      
Kairo-Markkus Linde      
Gerda Joanna Nurmoja      

 

2a 2b 2c 2d
Miia - Maria Ivask Karola Kalnapenkis Elisabeth Elenurm Erik Talts
Karl Kelt Mathias Nahkur Kadri Ann Jänes Karlis Jakobson
Kristjan Keps Joonas Pirksaar Harold-Aron Kangur Herta Hiir
Grete Koppel Tobias Leppik Annabel Kiis Liina Aunap
Emili Mirtel Markov Kerili Uin Karolin Piiber Heliis Tobber
Oliver Mölder Marcos Liira Heidi Putk Liisa Pajuste
Kaur Nuia Cärolyn Käos Markus Marten Veemees Kätriin Jurak
Anett Peedo Kätriin Sööt Katariina Viira  
Eike Marii Rõivas Liis Kisand    

 

 

3a 3b 3c
Titus Martinov Berit Mõistus Hendrik Aan
Laur Henri Akkaja Henry Malkus Laura-Liisa Pihlak
Emili Saar Marta Niin Gerlinde Vallikivi
Elis Leppik Tristan Mölder Robert Rocco Voitk
Liisbet Lainoja Vanessa-Elora Mats  
Kaur Hansen Anna Greta Raal  
Liisa Krillo    
Stella Lümat    
Laura Krillo    
Annagreta Johanson    

 

 

4a 4b 4c
Aade Hiir Kaur Jürgenson Meribel Fomkin
Liisa Aunap Brandon Mikola Kaugesalu Carolin Hunt
Heidi Udeküll Mereli Mõttus Maria Sule
Oskar Aksjonov Oliver Kompus Kaisa Pastarus
Klaudia Mägi Annabel Tamm Janette-Liis Pikas
    Simoona Jesin
    Liis Suits
    Karoliin Lehtoja
    Kädi Lii Kuznetsov
    Laura Raag
    Anete Jaakson
    Kätlin Tark
    Kirke Allik
   

Kaspar Saarekivi

 

 

 

5a 5b 5c 5d
Kadili Siida Frank Tigane Maria Kuris Alex Annuk
Eliisa Loos Kaido Mestiljainen Jaana Sommermann Karolina Paumets
Emily Hermann Kristina Mölder Katriin Sildnik Anabel Täht
Janeli Aan Mariette Pennar Dajana- Ly Kukk Henri Udeküll
Lisette Sarapik Johanna Jõgi Marit Peedumäe  
Keili Ventmann Jete Jänes Mikk Markus Jänes  
  Karolina-Maria Kask Arti- Aleksis Hoop  
  Nathalie Lessing Karl Jan Riisaar  
  Eliise Raidve    
  Marleen Vään    

 

 

6a 6b 6c
Kert Krillo Merili Jürgenson Iris Ülper
Liisa Leopard Saskia Ehin Maria Ojassaar
Egle-Leane Soonberg Ander Pavlov Alex Kuzmin
Daniel Smorodin Kevin Uusna Melissa Heleen Lust
Iiris Rehme Markus Pähklamäe Karmen Lauri
Eleonora Kolga Polina Khatkina-Lang Adeli Pitilimov
  Kerly Kihulane Kaarel Räisa
  Uku Moor Mattias Timm Rast
  Markus Andreas Tamm  

 

1a klass

1a klass

6c klass

6c klass