2B Batuudikeskuses lustimas Vaadatud 1891 korda

- Klassilood

20. detsembril saatis jõuluvana 2.b klassi õpilased Tartusse Batuudikeskusesse lustima.  Alustasime päeva Jõuluhommikuga, seejärel väike vahepaus ja võiski minna koolimaja ette vuranud bussi peale. Kokatädid olid meile suure ja maitsva kringli valmis pannud. Et meil lustides kõhud tühjaks ei läheks. Iga laps oli ennast varustanud suure joogipudeliga - väiksesest ei oleks ju jagunud. Sõit võiski alata.

Jõudsime batuudikeskusesse natuke enne selle avamist. Pisut ootamist ja meid lastigi sisse. Riided garderoobi, kringel ja muu söödav lauale, instrueerimine läbitud ja võiski lustima hakata. Oi, seda karglemist batuutidel, saltosid, lihtsalt poroloon-kuubikutesse sukeldumishüpete tegemist! Ja need erinevad mänguautomaadid! Kõik sai läbi proovitud! Sai ronitud ronimismajas, mängitud seiklusmajas, mängitud batuudilthüppelt korvpalli ja lihtsalt tavalist jalgpalli. Jõumehega sai kätt ka suruda. Ja tunda end ralliässna, kes nii autoga kui tsikliga kihutab. Suusasimulaatoril sai proovida Kelly Sildaru trikke. Joonistada ja lauajalgpalli mängida. Ja veel nii, mõndagi teha. Kolm tundi said kui lipsti läbi! Uskumatu, kui kiiresti lendab aeg! Asjad kribinal-krabinal kokku, üleriided selga ja tagasi bussile.

Oli üks üdini vinge päev!

Tekst, fotod ja video:  Külli Korol