10/20 aastat tagasi. 25 Vaadatud 965 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Vancouveri taliolümpial saavutas Elva kooli vilistlane Priit Viks laskesuusatamise 20 km distantsil 20. koha, olles Eesti sportlastest parim.

Elva Gümnaasiumis toimunud saalijalgpalliturniiril võistlesid koos Eesti parimate noorjalgpalluritega ka Läti eakaaslased. Elva võistkonnad saavutasid seitsmenda ja kümnenda koha.

Elva laulu konkursil pälvis Grand Prix Triin Normani laul „Jää”, esitaja Elise Ustav.

20 aastat tagasi.

„Elva Postipoisi” küsimustele vastates leidis linnavolikogu hariduskomisjoni esinaine Leelo Suidt, et on vaja leida Elva haridusele ühtne kontseptsioon. Praegu on linna hallata gümnaasium, algkool ja Peedu algkool-lasteaed. Probleemiks on koolikohustust eiravad õpilased ja koostöö erinevate õppeasutuste vahel. Elva koolides antavat hariduse taset hindas Leelo Suidt üle vabariigi keskmise. Koolide pedagoogiline kaader on võimekas ja noored, kes on õppimisest huvitatud, saavad korraliku hariduse.