10/20 aastat tagasi. 24 Vaadatud 410 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Kultuurikeskuses „Sinilind” toimunud sõbrapäevakontserdil esitles oma debüütplaati Elva kooli õpilane Elise Ustav.

Õhtujuht Marek Sadam kiitis Elva publikut, kes rohkearvuliselt oli täitnud „Sinilinnu” saali.

Ka Elise jaoks laulud kirjutanud helilooja Piret Laikre oli meeldivalt üllatunud, et sõbrapäeval leidsid nii paljud elvalased tee kontserdile.

Elva kooli õpilased Noella-Madleen Pärn ja Reelika Jõgi esinesid edukalt Miss Valentine rahvusvahelistel võimlemisvõistlustel ja saavutasid oma rühma Balance koosseisus viienda koha.

Tõnu Haljandi mälestusvõistlustel suusahüpetes ja kahevõistluses võitis M10 vanuseklassis kuldmedali nii suusahüpetes kui kahevõistluses Andreas Ilves. Suusahüpetes oli kolmas Kevin Maltsev.

20 aastat tagasi.

Elva kooli kauaaegne kehalise kasvatuse õpetaja Arnold Ots tähistas oma 75 sünnipäeva.

Elva karikavõistlustel suusatamises olid võidukad oma vanuseklassides Kerli Viigipuu, Andreas Tobreluts, Illimar Pärn, Jura Širokov, Laur Palujõe ja Kauri Kõiv.