Autor: Geil Siim

Suurepärased tulemused loodusteaduste olümpiaadilt! Vaadatud 5229 korda

- Uudis

11. novembril toimunud loodusteaduste olümpiaadil saavutasid maakonnas 7. ja 8. klasside üldarvestuses kaksikvõidu Mattias Timm Rast (7.c) ja Maria Ojassaar (7.c). Mattias Timm Rast on kutsutud ka aprillis toimuvasse lõppvooru.

7. klasside arvestuses jõudsid esikümnesse järgmised meie kooli õpilased: Mattias Timm Rast (I koht), Maria Ojassaar (II koht), Anders Aksjonov (7. koht), Emily Malkus (9. koht) ja Marleen Sule (10. koht). Kõik on 7.c klassi õpilased.

8. klasside arvestuse esikümnesse jõudsid Marleen Riisaar (4. koht), Jarmo Voitra (7. koht), Ly-Nelly Männiste (9.koht) ja Paul Mitt (10. koht). Paul on 8.c klassi õpilane, teised on 8.a klassi õpilased.

Õpilasi juhendasid Geil Siim ja Kaja Kalmus

INFO

Suur tänu Kateriin Saarele, kes koostas oma loovtöö raames õpilastele konspektid märksõnade alusel!

PALJU ÕNNE!