Tervishoiumuuseum

Lastetuba

3d õppekäik Tervishoiumuuseumisse ja Telemajja Vaadatud 3493 korda

- Klassilood

15.detsembril külastasid 3d õpilased Talllinnas asuvat Tervishoiumuuseumit. Meile korraldati huvitav ekskursioon, kus giid tutvustas meile muuseumit. Hiljem oli õpilastel aega, et muuseumis ringi vaadata.

Loomulikult külastasime ka Tallinna Vanalinna. Vaatasime üle Reakoja platsil oleva jõulukuuse ning nautisime imeliselt kaunistatud linna.

Lõpetuseks külastasime Telemaja. Meile korraldas Mai Mikiver imetoreda eksukursiooni. Näitas meile Telemaja erinevaid stuudioid ning ka ladu, kus hoitakse asju. Samuti saime proovida kaameraid ning olla reporterid. Kuna juhtusime olema seal samal ajal kui hakati salvestama muusikasaadet, siis saime korra astuda sisse salvestustuudiosse, kus olid Tanel Padar ning Karl-Erik Taukar. Mõnel õpilasel õnnestus ka pilti teha nendega. Teine salvestusruum, mis pakkus elevust oli Lastetuba. Õpilased said seal mängida ning tutvuda ruumiga.

Meil on väga tore! Soovitame ka teistel külastada Tervishoiumuuseumit ning Telemaja!

Raekoja plats

Telemaja ja meie giis Mai Mikiver