Autor: Getriin Marii Lessing

Edukas esinemine jäätmetekke nädala viktoriinil! Vaadatud 5076 korda

- Uudis

Novembris korraldas Keskkonnaamet Eesti koolidele jäätmetekke vähendamise nädala raames viktoriini. Seekordne osavõtt oli väga kõrge: 1786 õpilast 97 erinevast koolist moodustasid 535 võistkonda.

Rõõm on teatada, et seitsmest peaauhinnast kaks tuli Elva Gümnaasiumile.

Võidukatesse võistkondadesse kuulusid 8. a klassi õpilased Cardo Denisjuk, Kevin Kütt, Heiki Vabrit ja Carl Markus Punkar ning 9. b klassi õpilased Oliver Mõttus, Jaak Pärtel, Saale Pärn ja Timmu Õunapuu.

Kohal on ka auhindadeks saadud vihmaussikompostrid. Vihmausse saab uudistama tulla ning toidujäätmetega toitmas käia Puiestee majas klassis nr 215 (õp Geil Siim) ning Tartu mnt majas klassis A305 (õp Anne Koppel).

Siit saad tutvuda küsimustega, millele mõlemad meeskonnad oskasid 100% õigesti vastata.

Uudis Keskkonnaameti kodulehel.

Aitäh ka kõikidele teistele viktoriinis osalenud õpilastele! Tähtis pole mitte võit, vaid see, et võistluse käigus ja võistlusteks valmistudes inimene areneb! :) ARENG ON TÄHTIS!