Suurepärased tulemused "Noored Euroopa metsades" Eesti finaalis! Vaadatud 3937 korda

- Uudis

2. ja 3. mail olid Järvseljal võistlustules "Noored Euroopa metsades" finalistid. Eelvoorude põhjal pääses finaali 18 parimat võistkonda üle Eesti. Elva Gümnaasiumit esindas finaalis kaks võistkonda, kes mõlemad jõudsid ka esikolmikusse, jäädes alla ainult ühele Hugo Treffneri Gümnaasiumi võistkonnale. Mõelda vaid, meie põhikooli õpilaste teadmised ja oskused on nii kõrgel tasemel, et gümnasistidega võistlemine pole mingi probleem.

Finaal koosnes kolmest osast: viktoriinist, praktilistest ülesannetest metsas, inglisekeelse postri koostamisest ja selle ettekandest.

2. auhinnalise koha võitis võistkond "Männilinna Patrioodid" koosseisus Kertu Kasesalu, Timmu Õunapuu ja Mats Lepp (9.b klass)

3. auhinnalise koha omanikud olid võistkonna "Arbi Mänd" liikmed Oliver Mõttus, Saale Pärn ja Jaak Pärtel (9.b klass).

Viis parimat võistkonda kutsutakse koos juhendajatega augustis kahepäevasele õppesessioonile Järvseljale.

TULEMUSED!

Juhendaja: Geil Siim