Millise loo räägid sina oma kodukandist? Vaadatud 7742 korda

- Huvitav ainetund

"Palun jaga meiega oma lugu, et saaksime üheskoos hoida seda, mis on meile iseloomulik ja päris meie oma,“ kutsus Vooremaa geopark varakevadel inimesi oma lugusid üles kirjutama ja konkursile saatma.

Õpilased küsitlesid koduseid ja panid kirja palju huvitavaid lugusid, mida jutustasid nende emad-isad, vanaemad-vanaisad. Näiteks sai Oliver Mõttus teada, et eelmise sajandi 30. aastail külastas tema esivanemate talu Kambjas president Konstantin Päts.

7.a klassi õpilaste Janely Tensoki ja Kadi-Liis Hanseni ning 8.c klassi õpilase Anete Eliisa Kevvai kirjatööd saatsime geoparki konkursile.

Kooliaasta viimasel päeval saimeVooremaa geopargist tänukirja, milles teatati muu hulgas, et õpilasi ja emakeeleõpetajat oodatakse 14.oktoobril 2016 külastama uhiuut Eesti Rahva Muuseumit.