Ringmänge mängimas

Tort

1.klassid 100 päeva koolis Vaadatud 837 korda

- Klassilood

Esimese klassi õpilased on koolis käinud juba 100 päeva ja seetõttu oli neid koolis ootamas üks hoopis teistmoodi tundidega koolipäev. Päeva alguses kogunesid kõik 1.klassi õpilased kooli aulasse, et esimesed kaks tundi koos tegutseda. Pidulikku päeva alustas kooli sotsiaalpedagoog Irena laste õnnitlemisega ning edastati lastele ka tervitus kooli õppejuhilt Elelt. Esimeses õppetunnis lapsed õppisid ning mängisid Eesti tuntumaid ringmänge ja laulsid talvelaule muusikaõpetaja Meelise juhendamisel. Teises tunnis jagati lapsed rühmadesse ning algas teadmiste kontroll mälumänguga Kuldvillak. Peale mälumängu toimus pisike tantsumaraton. Kolmas tund oli käelise tegevuse tund ja päeva viimases tunnis said lapsed teha oma meelistegevusi koos oma klassikaaslastega. Koolipäeva lõpetas üllatus-tordisöömine!

Kuldvillak

Tort