Tänukirjad
Autor: A. Puusaag

4. klass kirjutamishoos
Autor: P. Rebane

Maakondlik jutukirjutamise konkurss 3. ja 4. klassi õpilastele Vaadatud 1644 korda

- Kool meedias

Sel aastal toimus traditsiooniline maakondlik jutukirjutamise konkurss 3. ja 4. klassi õpilastele Elva Gümnaasiumis.

Võistlustulle astus 17 kolmanda klassi õpilast ja 21 neljanda klassi õpilast 17 -st Tartumaa koolist.

Selle aasta kirjutamise teemad said idee aasta tegijate hulgast looduses. 3. klass kirjutas loo "Kuidas kobras endale lapiku saba sai?" ning 4. klass loo "Kuidas öösorr endale nime sai?".

Enne kirjutama asumist tutvustati lastele öösorri kui ka kobrast ning kokkuvõtlikult räägiti ka nende eluviisist.

Fantaasiat ja mõttelendu jagus lastel kuhjaga. Kes osutuvad võitjateks, selgub siis, kui maakondlik žürii on lood läbi lugenud.

Täname kõiki osalejaid ning nende juhendajaid.

Korraldajate nimel A. Puusaag

4. klass kirjutamishoos