Kohtumine oma minaga Vaadatud 1725 korda

- Klassilood

Kohtumine oma minaga

30. jaanuaril kohtusid 11. klassi õpilased  ruumilooja, õppejõud, looduse nautleja ja podcasti “Sähvatus” eestvedaja. - Piret Jeedasega.

Klassijuhataja märkas, et aasta lõppedes olid õpilased  väga väsinud, meil puudus motivatsioon tegutsemiseks ja rõõm olemisest, seega oli vaja muutusi või kedagi, kes meid inspireeriks.

Seetõttu külastaski meid Piret, kes kutsus  kohtuma oma uudishimuliku minaga. Koos võtsime aja mõtiskleda, mis meid paelub ja millist teed mööda oleks põnev käia.

Tutvusime oma eneseteadliku minaga, analüüsisime oma tugevusi ja nõrkusi, püüdsime olla avatud tagasisidele ja uutele ideedele.

Enesetealdik inimene teab oma väärtusi ja kirge, on teadlik oma püüdlustest, oskab analüüsida oma harjumusi ja käitumise mõju.

Mis on minu kirg?

Mille poole ma püüdlen? Mis on minu unistused?

Millised on minu põhimõtted ja väärtused?

Mõtlesime koos nendele küsimustele, tegime rühmades erinevaid harjutusi ja jagasime oma arvamusi.

Saime  sellest kohtumisest huvitavaid mõtteid, mida endaga kaasa võtta ja oleme külaskäigu üle tänulikud.

Angeelika Ots ja Käthy Tuoppi

Elva Gümnaasiumi 11. klass