Suurepärased uudised füüsikaolümpiaadilt! Vaadatud 1334 korda

- Uudis

19. jaanuaril toimunud vabariiklikus füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus näitasid Elva Gümnaasiumi õpilased traditsiooniliselt väga kõrget taset.

Maakonna 8. klasside ja ühtlasi ka kogu põhikooli üldarvestuse esikolmik õpib kõik meie kooli 8.c klassis, ega muidu seda klassi nn füüsikakallakuga klassiks ei nimetataks. :)

8. klasside ning ühtlasi ka kogu põhikooli esikolmiku moodustasid Mattias Timm Rast (8.c), Anders Aksjonov (8.c) ja Maria Ojassaar (8.c). Esikümnesse selles vanuseklassis jõudsid veel:

Ander Pavlov (8.b)- V koht

Krister Toom (8.c)- VI koht

Karl Jan Riisaar (7.c)- VII koht (võistles endast aasta vanematega)

Evelin Uue (8.a)- X koht

Üheksandate klasside arvestuses saavutas kõrge kolmanda koha Torm Kruuse (9.c). Esikümnesse jõudsid veel:

Gretlin Aruoja (9.c)- IV koht

Kevin Kütt (9.a)- VI koht

Lenne Pekk (9.c)- IX koht

Vabariiklikusse lõppvooru on juba praeguseks koha taganud Mattias Timm Rast ja Anders Aksjonov, lõplik nimekiri avaldatakse veebruaris ja see pannakse kokku riikliku pingerea alusel.

Õpilasi juhendas õpetaja Geil Siim.

Palju õnne kõigile, oleme teie üle väga uhked!