Suurepärased uudised bioloogiaolümpiaadi lõppvoorust! Vaadatud 9911 korda

- Uudis

7. b klassi õpilane Oliver Mõttus (juhendaja Geil Siim), kes just reedel tunnistati Tartu maakonna kõige edukamaks õpilaseks (7 medalit erinevate olümpiaadide piirkonnavoorudest),  võitis Käärikul toimunud  bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus teise koha. Nii kõrget kohta olümpiaadide lõppvoorudest pole Elva Gümnaasiumi õpilased seni võitnud. Viimased poodiumi kohad tõid meie koolile Jonatan Kalmus, kes võitis kolmandad kohad füüsika- ning loodusteaduste olümpiaadide lõppvoorudes ja Ave Vister, kes võitis kolmanda koha soome keele olümpiaadil aastal 2013.

Bioloogiaolümpiaadide lõppvooru seni parim tulemus kuulus Cevin Anders Siimule, kes 2010. aastal võitis  6. koha.

Palju õnne ja edu edaspidiseks! Juba septembris hoiavad Oliver ja Leonid Zinatullin meie kooli au taas kõrgel loodusteaduste olümpiaadi lõppvoorus, mis viiakse läbi Tartus.

Tulemused!