Otsing

Rubriigid

Võidukarikas kergejõustikus Vaadatud 8811 korda

- Uudis

11.mail Rakveres toimunud Eesti Koolispordi Liidu kergejõustikuvõistlustel saavutati II liigas 10 kooli konkurentsis 6.-9.klasside arvestuses I koht. Viie punktiga edestati Kärdla ÜG. Oma osa I koha karika võitu andsid kõik kooli esindanud õpilased, tasuks neile kõigile kuldmedal, diplom ja kindlasti kuhjaga positiivseid emotsioone kordaläinud võistlusest.

Võisteldi eraldi 6.-7.kl. ja 8.-9.kl. vanuserühmas, iga osaleja võis võistelda kahel üksikalal ja teatejooksus ning igal alal võis kooli esindada 2 võistlejat. Arvesse läks 1 tulemus igalt kavas olnud alalt+9 paremat tulemust. Meie võidus sai määravaks, et võistkonnas olid kõik alad kaetud ja teise tulemusena tuli palju häid kohti.

Eesti Koolispordi  Liidu meistriks tuli 8.-9. kl. 100 m jooksus Edward Henno ( 8 a), kes sai määrustepärase tuulega (1,9 m/s) väga hea aja 11,88. Sprindis puhus muidu lubatust tugevam tuul tagant, isegi üle 5 m/s, samas kaugus- ja kõrgushüppes tuli hoojooksul sama tuulega võidelda. Fee-Marlen Mägi  (9a) võitis hõbemedali kaugushüppes tulemusega 4.77.Üllatusmedalid tulid 6.-7.kl. poiste palliviskes ,kus alles 5.klassi poisid Martin Elias ja Markus Andreas Tamm  ( 5 b)parandasid tublisti oma rekordeid ja Martin Eliasele hõbemedal tulemusega 61.50 ning Markus Andreasele pronks tulemusega 59 m. 6.-7.kl. 600 m jooksus sai Kadi-Liis Hansen (7a) hea ajaga 1.49,24 II koha. 60 m jooksus võitis pronksmedali Janely Tensok (7a) isikliku rekordiga 8,63. II koht saadi ka Väike-Rootsi teatejooksus, kus võideti oma jooks ülekaalukalt ja kokkuvõttes jäädi I kohale alla vaid sekundiga. Teatejooksus jooksid Kadi-Liis Hansen, Ats Tragel, Fee-Marlen Mägi ja Edward Henno.

Lehe trükkimineku ajaks ei olnud kahjuks veel ilmunud protokolli ja ka staadionil tulemused viibisid, seega kõikide tulemusi ja kohti kahjuks ei tea.

6.-7.klasside seas Jarno Raidve  (7a)kaugushüppes 4.koht tulemusega 4.45, 60 m jooksus  5.koht isikliku rekordi  8,40-ga. Klassivennad Alex Artur Märtmaa sai 800 m jooksus 4.koha, Marek Lepind oli samal alal 5., kaugushüppes sai Marek 7.koha tulemusega 4.04. Rudolf Bellen ( 7a)oli 60 m jooksus 9. ajaga 8,84. Kadi-Liis Hansen sai kaugushüppes 5.koha tulemusega 4.30, Carmen Beljaev (6c) oli 7. tulemusega 4.26, sprindis sai Carmen 10.koha ajaga 8,93. Palli viskas Loore-Marta Kaljuvee  (6b)41  m ja Janely Tensok 39,50, mõlemal neiul isiklik rekord. Getriin Marii Lessing (6a)sai 600 m jooksus 7.koha isikliku rekordiga 1.57,33

8.-9.kl seas Ats Tragel (8c)100 m jooksus 4. isikliku rekordiga 12,29, pronksmedal jäi vaid 3 sajandiku kaugusele, kuulitõukes oli ta 12, tõugates 5 kg kuuli 8.66. Kuulitõukes sai Rauno Traat (8c) 4.koha isikliku rekordiga 10.79. Noormeeste kõrgushüppes hüppasid nii Naatan Siimeon Tamm ( 8a) kui ka Karl Reinoja  isiklikuks rekordiks 1.50 ja said vastavalt 8. Ja 10 koha. Karl on 2001 a sünd ja seetõttu võistles vanemas vanusegrupis. Hans Leonhard Kõrgesaar  (9 c)oli 1500 m jooksus 8. Fee- Marlen Mägi  (9a)hüppas kõrgust 1.40. Sascya Assak  (8a)tõukas kuuli 6.88 ja sai 800 m jooksus 8.koha. Sirja Loktev  (9b)oli 100 m jooksus 12. ajaga 15,20 ja 800 m jooksus 10.

Suured tänud kõigile kooli esindanud õpilastele ja nende juhendajatele! Järgmiseks aastaks tõusime tugevamasse , I liigasse.