1.A,1.B ja 1.D puid vaatlemas Vaadatud 4543 korda

- Klassilood

Maikuu viimastel nädalatel oli esimestel klassidel hea võimalus lähemalt tutvuda kooliümbruses kasvavate puudega.  Miniteaduskooli tundide raames korraldas kogenud retkejuht ja loodusõpetuse õpetaja Evelin Toom meile õppekäigu kooli pargis.

Lapsed õppisid eristama veel õitsvaid, hiirekõrvul puid. Nad said teada, kuidas teha vahet kuusel ja nulul, nägid õitsvat vahtrat ja tamme. Õpetaja Evelin jutustas huvitavaid,  puudega seotud lugusid. Lapsed teavad nüüd, kuidas lõhnab toomingas ning miks ei tasu selle marju süüa. Nad teavad ka seda, et metsas matkates tasub ööbida kuuse all, sest nii on kõige varjulisem.

Tunni lõpuosas mängisid lapsed õpetjatega ussi liikumist jäljendavat mängu ning võistlesid omavahel puude ära tundmise ja leidmise kiiruses.

Täname õpetaja Evelini selle põneva, õpetliku ja vahva tunni eest ning jääme ootama uusi, huvitavaid kohtumisi Miniteaduskoolis!