Vahetunnid mööduvad liikudes Vaadatud 2253 korda

- Liikuma kutsuv kool

Tänu ilusale sügisilmale toimus 1-3 klasside teatevõistluste sarja "Kiired ja osavad" II etapp kolmapäeval, 17.oktoobril koolihoovis. Pinevust ja sportlikku hasarti jagus kõigisse kolme vahetundi kui võistlused toimusid. Neljapäeval, 18.oktoobril oli võistlustules II kooliaste. Tore oli näha õpilasi üksteist toetamas ja õpetajaid kaasa elamas. Liikumine toob koolirõõmu! Elva Gümnaasiumi õpilastel  on teisipäeviti võimalus aulas mängida mänge koos õpilastest mängujuhtidega ning nende tegevust on toetamas õpetaja Pille Rebane. Neljapäeviti toimuvad aulas õpetajate Ilme Mõttus ja Tiina Rooväli eestvedamisel tantsuvahetunnid, reedeti alustame võimlavahetundidega ning õuesliikumise rõõmu ja lusti jagub igasse vahetundi. Elva Gümnaasium on liikuma kutsuv kool koos oma vahvate õpilaste ning neid innustavate õpetajate ja koolijuhtidega.