4ad klassi tüdrukud

Rahvastepall

Vallavanem Toomas Järveoja proovis õpetajaametit Vaadatud 2461 korda

- Liikuma kutsuv kool

Reedel, 21. septembril proovis õpetaja ametis kätt Elva vallavanem Toomas Järveoja. Kõigepealt kiitis ta tublisid 4d ja 4a klassi tüdrukuid, kes olid tundi tulnud kõik sobivates spordiriietes. Enne tunni algust arutleti koos hommikusöögi vajalikkuse üle ning kas tulla kooli jalgsi või jalgrattaga. Vallavanem küsis palju lapsi osaleb spordiklubide treeningutel ning ise teadliku vanaisana teab, et armastus sportlike eluviiside vastu saab alguse kodust ning kooli ülesanne on seda toetada. Tund algas staadionil kerge võimlemisega, järgnes väike soojendusjooks ning jõuharjutused välijõusaalis. Enim elevust tekitas rahvastepalli mäng, kus Toomas ise mängis õpilastega kaasa neid innukalt õpetades. Elva Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajad tänavad, et vallvavanem leidis aega lastele sportimistarkusi jagada.

Rahvastepall