1.d klass meisterdamas

Viljandi Ugalas

Jõulukuu tegemised 1.d klassis Vaadatud 2213 korda

- Klassilood

Kõige ilusam aeg lastele on jõulud. Sellel ajal tehakse üllatusi ja tahetakse olla paremad. Detsembrikuu oli algusest peale täis päkapikkude ja jõuluvana ootust. Valmistasime ühiselt jõulupuud ja kaunistasime klassi isevalmistatud ehetega. Sellel kuul toimus ka liikumispidu, kus meie lastel läks hästi. Õpilastele meeldis üllatustöötuba - Martsipanigalerii. Seal anti ülevaade martsipani ajaloost – sellest, kuidas keskajal apteegis valmistatud ravimist sai hiljem tuntud maiustus. Iga laps sai teha martsipanist loomakese. Sai proovida ka õnneloosi. Toimusid erinevad jõulutöötoad, kus meisterdati kaunistusi. Sai vaadata teatrietendusi „Eile, täna homme“ ja „Jõulukalender“. Toimus jõululaat. Meie klassist oli tubli Joonas, kes koos emaga müüs omavalmistatud üllatusi. Kooli jõulupeol üllatas Thomas Patric oma kitarrimänguga. Jõuluvanalt saadud maiustuste kotis olid  aga piletid Ugala teatrisse.

Tantsijad

Viljandi Ugalas