1.b Õpilaste Teadusfestivalil Vaadatud 1216 korda

- Klassilood

12.-13. aprlllil toimus  ERMi hoones järjekorras 4. Õpilaste Teadusfestival. See on noorteadlaste olümpia ja pidu üheskoos. Ning palju palju erinevaid töötubasid ning esinejaid. Õpilasteadlased estilesid oma töid Teadusalal, muu tegevus toimus fuajeedes, Hurda saalis, 2. korruse ruumides.

Reedel tulid ka ülejäänud meie klassi õpilased ERMi Õpilaste Teadusfestivali uudistama. Lapsed said uurida erinevaid väljapanekuid, prügi sorteerida, robootikat teha, meisterdada jmt. teha. Ning kuulata-vaadata Hullu teadlase etendust.

Meie kooli esindasid 1.b klassi õpilased Mirell, Adeele ja Dave-Thomas. Tüdrukute projekt "Kompimismeele uurimine" pälvis kirjastus Argo eripreemia. Tüdrukud said tänutäheks vastava tunnistuse ja raamatu "Teadusaabits. Universum ühe minutiga". Ja lilled loomulikult ka. Küll oli uhke näha, kuidas Mirell ja Adeele  oma auhinda vastu võtsid!

Fotod Külli Korol ja Eva Kams. Tekst Külli Korol