Intervjuu Fee-Marlen Mägiga Vaadatud 8179 korda

- Personaalia

Fee-Marlen Mägi on Elva Gümnaasiumi 9.A klassi õpilane, kelle suureks kireks on fotograafia.

Fee-Marlenil jätkub vaba aega nii pildistamiseks kui ka treeninguteks. Kergejõustikuni jõudis tüdruk juba väga noores eas, kuna vanemad suunasid teda 2-aastaselt jooksuvõistlustele ning hiljem läks tüdruk Elvas kergejõustikutrenni. Kergejõustikuga ongi Fee-Marlen tegelenud alates teisest eluaastast ning tegeleb selle hobiga tänaseni. Kergejõustiku juures meeldivad tüdrukule kõige enam hüpped ja pikamaajooks. Oma parimateks kergejõustikusaavutusteks peab Fee-Marlen seda, kui ta sai osaleda Eesti meistrivõistlustel ning kui ta on saanud 20. kohast kõrgema koha. Tulevikku vaadates on Fee- Marlen otsustanud kergejõustiku ära lõpetada ning tegeleda edasi rohkem fotograafiaga.

Fee-Marlen on veel tegelenud peale kergejõustiku nii fotograafia kui ka videotöötlusega. Alguses meeldis Fee-Marlenile lihtsalt pildistada, aga telefoniga oli seda väga raske teha. Siis sai ta omale esimese peegelkaamera, millega ta õppis pildistama ning see tegevus hakkas tüdukule üha enam meeldima. 30. oktoobril 2015. aastal avas Fee-Marlen oma esimese fotonäituse “Sügisest sügisesse”, kus sai näituse avamisel pidada kõne, mida ta algul väga kartis, kuid mis õnneks läks hästi ning millega tüdruk ise rahule jäi. Kindlasti soovib Fee-Marlen tulevikus veel koostada mõne näituse. Kõige rohkem meeldib talle pildistada loodust ja loomi ning tulevikus soovib ta fotograafiaga kindlasti jätkata.

Kui nüüd koolist rääkida, siis peab ta oma lemmikaineks inglise keelt, kuna seda oskab Fee-Marlen hästi ning inglise keele õpetaja Saskia Arik on tema arvates tore. Oma tulevikuplaanides ta veel päris kindel pole, aga üheks ideeks on tal minna pärast 9. klassi lõppu Tartu Jaan Poska Gümnaasiumisse ning hiljem minna edasi õppima fotograafiat Tartu Kõrgemasse Kunstikooli. Kaugemasse tulevikku vaadates näeb Fee-Marlen ennast fotograafina, kes töötab oma fotostuudios.

Fee-Mareln Mägiga vestlesid 11.HU õpilased Laura-Liisa Kurg ja Kätlin Kentel.

Fotol Fee-Marlen Mägi. Foto autor: Laura-Liisa Kurg