Ants Laaneots kohtus Elva Gümnaasiumi lastevanematega Vaadatud 8512 korda

- Lastevanemate koolitus

25. septembri õhtul kohtus EV Riigikogu liige, erukindral Ants Laaneots Elva Gümnaasiumi lastevanematega. Kohtumine toimus lastevanemate koolituse raames.

Ants Laaneots rääkis huvilistele muutunud julgeolekuolukorrast Euroopas, Eesti- Vene suhetest, Putini doktriinist ning tõi Venemaa käitumise kohta näiteid Gruusia sõja ning Krimmi okupeerimise valgel. Ettekandes puudutati ka Eesti kaitseväe olukorda, noormeeste sõjalist väljaõpet ning Eesti vabariigi koostööd NATOga. Ants Laaneots vastas lastevanemate küsimustele. Huvilistele jagati Ants Laaneotsa raamatut „Vene- Gruusia sõda 2008. aastal”, mis on ilmunud koostöös Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustega. Autor jagas ka soovijatele raamatutesse autogramme.