10/20 aastat tagasi. 56 Vaadatud 118 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Viljandis toimunud 13. üleriigilisel õpetajate teatrifestivalil sai Elva Gümnaasiumi esindanud Aire Pajur parima terviklavastuse ja parima dramatiseeringu preemia.

Elva kooli vilistlane, kunstiakadeemia tudeng Kristo Kooskora pidas Elvas loengu Elva kui suvituslinna võimalustest.

20 aastat tagasi.

Ilmus pikem intervjuu algkooli kehalise kasvatuse õpetaja Margit Aidlaga, kes andis hinnangu õpilaste kehalise kasvatuse tasemele ja rääkis tulevikuplaanidest.

Elva Gümnaasium tähistas kooli 87. sünnipäeva. Korraldati selleteemalisi näituseid, võisteldi viktoriiniküsimuste lahendamisel ja koolipere kogunes pidulikule aktusele, kus esmakordselt tuli ettekandele kooli laul, mille sõnade autoriks oli Lii Siim ja viisistas Tõnu Kuresoo.

Algkoolis oli külas kirjanik ja luuletaja Lehte Ainsalu, kes kohtus õpilaste ja õpetajatega.