3. klasside ja 6.a "Reipalt koolipinki!" Vaadatud 65 korda

- Klassilood

Alustasime kooliaastat sportlike teatevõistlustega. Teatevõistlustes olid väga toredad tegevused. "Reipalt koolipinki!" teatevõistlustel osalesid kolmandad klassid ja 6.a klass. Esimeses mängus pidime koolikoti võimalikult kiiresti selga panema ja siis jooksma ning andma selle järgmisele võistlejale.

Teine võistlus oli natuke raskem. Pidime ühe näpuga oma pea peal vihikut hoidma ja jooksma sellega järgmise osaleja juurde.

Kolmas võistlus oli tavaline kotijooks. See oli vahepeal naljakas, sest kott läks pidevalt katki.

Viimane võistlus oli kõige raskem. Me pidime liikudes hoidma võimalikult palju vett topsis, aga samal ajal võimalikult kiiresti kõndima teise võistlejani.

Meile meeldis viimane võistlus kõige rohkem. Oli tore ja lõbus kooliaasta algus.

Emili Mirtel Markov ja Eike Marii Rõivas 6.a