Autor: Geil Siim

"Kevad südames" jõudis finišisse! Vaadatud 217 korda

- Uudis

Rõõm on teada anda, et LO2TE töörühma koostatud viktoriin "Kevad südames" osutus väga populaarseks.

Milline üllatuslik kokkusattumus - osavõtjaid oli täpselt sama palju, kui Eesti looduskaitsel aastaid ehk 110!

Auhinnalised esikolmikukohad:

1.-3. klass

I koht  Rafael Karu

II koht Kaja-Kristin Jänes

4.-6. klass

I - III koht Aaron Karu

I-III koht Jasper Talts

I-III koht Erik Talts

7.-9. klass

I-II koht Leene Pärtel

I-II koht Madli Saarela

III koht Iiris Rehme

Gümnaasium

I koht Gretlin Aruoja

II koht Carmen Beljaev

III koht Raina Kinsigo

Kooli personal ja muu

I koht Kristiina Jänes

II koht Evelin Toom

III koht Pille Tani

Piltidelt tuli ära tunda järgmised liigid: harilik käopäkk, harilik karikseen, punalutikas, harilik näsiniin, harilik pigiliudik, siisike, sabatihane, kevadine seahernes, harilik kullerkupp, harilik kanakoole, harilik paiseleht, kuldnokk, harilik katkujuur, harilik lepiklill, kännupess, valge iminõges, harilik humal, harilik toomingas, harilik varsakabi, lõosilm (õigeks loetud nii aed-lõosilm, põld-lõosilm kui ka mets-lõosilm), harilik võilill, harilik sinilill, mets-tähthein, võsaülane, harilik jänesekapsas, harilik metspipar, kollane ülane, harilik nurmenukk, koerkannike (arvestatud õigeks ka metskannike ja võsakannike), kühmnokk-luik, laululuik, harilik kopsurohi, kevadkogrits, väike igihali, palu-karukell, metsmaasikas, ojamõõl, harilik vereurmarohi.

Autasustamine toimub uue kooliaasta alguses, 9. ja 12. klasside lõpetajad saavad autasud kätte lõpuaktusel.

Aitäh osalemast!

Tegime Elva Gümnaasiumi kooliperega 110 paid Eesti loodusele!

Ilusat suvevaheaega!