IV Miniteadusfestival Vaadatud 485 korda

- Uudis

Juba 4. kevadet järjest on Elva Gümnaasiumi I ja II kooliastme õpilastel võimalik ise õpetaja rolli asuda. Selleks annab võimaluse Miniteadusfestival, mis sel aastal toimub veebi vahendusel.

Alates esmaspäevast saate osaleda 4. ja 5. klassi õpilaste ettevalmistatud töötubades. Õpitubades saab osaleda Google Meet keskkonna vahendusel, vaadates videoid või kuulates helilindistusi. Täpsem info Stuudiumis.

Tutvuge 1.-3. klassi õpilaste loodusteemaliste projektidega ning andke enda lemmikule oma hääl. Selgitame välja parima projekti!
Samuti on võimalik tutvuda põnevate materjalidega, osaleda viktoriinil ja teha muud põnevat. Konkursil osalevaid videoid on võimalik näha ainult kooli Google kontoga (@elvag.edu.ee).