10/20 aastat tagasi. 35 Vaadatud 299 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Elva gümnasistid olid edukad kodulinna metsapargis toimunud Tartumaa koolide murdmaajooksu meistrivõistlustel. Maakonna meistriteks omas vanuseklassis tulid Kärt Tamm, Kalli Kuusik, Alari Pennar ja Cevin Anders Siim. Nende treener oli Margit Thomson.

Tartus peetud rahvusvahelisel judoturniiril võitsid medaleid ka Elva õpilased: Karl-Ernst Saal - kulla, Kaimar Mekk - hõbeda ja Pärt Laas ning Omari Loid - pronksi.

Tartu meistriks rühmvõimlemises tulid Reelika Jõgi ja Noella-Madleen Pärn.

Elva linna koristustalgutest võtsid osa ka Elva Gümnaasiumi õpilased.

20 aastat tagasi.

Meie kooli 11B klassi õpilase Kersti Kivari joonistus pääses ainukesana Tartumaalt ülevabariigilisele joonistusvõistluse "Euroopa koolis 2000" näitusele Tallinnas.

Vabariiklikul koolide karikatuurivõistlustel "Mida naerad koolijüts?" võitis Kersti Kivari teise koha. Näitusele "Vanemuise" kohvikus, olid välja pandud veel üheksa meie kooli õpilase karikatuurid.

Koristustalgutel "Kodulinn korda!" osalesid ka meie õpilased.