10/20 aastat tagasi. 34 Vaadatud 314 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Eesti duatloni karikasarja esimesel etapil olid oma vanusegrupis võidukad Cevin Anders Siim ja Johannes Sikk.

Tallinna tantsuturniiril "Magus algus" võitsid Elva õpilased Remii Hansen ja Silvia Sula kuldmedali.

Elva Linnavalitsuse tänukirja pälvisid õpetaja Lii Siim ja koolitöötaja Esta Metsik.

20 aastat tagasi.

Elva Gümnaasium tähistas emakeelepäeva klassidevahelise emakeelejooksuga, kus läbiti mitmeid kontrollpunkte ja lahendati erinevaid päevateemalisi ülesandeid. Seejärel toimus aktus, kus tunnustati kooli parimaid emakeeletundjaid.

Tallinna Energiakeskuse korraldatud üle-eestilisel konkursil "Inimene ja elekter" pälvis Elva Gümnaasiumi õpilase Heilo Altini uurimistöö "Vili valmib ajast aega" peaauhinna ja preemiareisi Helsingi "Heurekasse".

Teatrikuu raames toimus Elva Gümnaasiumis näitemängude päev, kus osalema olid kutsutud kõik klassid. Osalejad said võimaluse esineda ka huvikooli korraldatud Elva Näitemängupäevadel.

Evelin Pihlak võitis Eesti meistrivõistlustel judos hõbeda ja pronksi.