10/20 aastat tagasi. 33 Vaadatud 303 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Eesti Televisiooni laulukonkursi "Laulukarussell 2010" Tartumaa eelvoorus olid edukad ka Elva õpilased. Neist parim oli Janne Muttik, kes lauluga "Pimedale muusikule", pääses televooru esindama Tartumaad.

Nõo spordihoones toimusid Elva lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises ja liikumisrühmade festival "Kõik algab sirutusest 2010". Edukad olid siin meie õpilased spordiklubist "Airi". Nii Kullaketrajate kui ka Vikerkaarepiigade rühmad tulid oma vanusegruppides kolmandaks. Liikumisrühmadest andsid tooni RN stuudio õpilased.

Elva jalgpallipoisid tulid rahvusvahelisel turniiril Valkas teiseks.

20 aastat tagasi.

Elva õpilased osalesid koristustalgutel "Kodulinn korda!". Koristati koolide ümbrust, linna metsaparke ja kalmistu ümbrust.

Laste võistlustantsuturniiril "Elva Kevad" esinesid edukalt meie tantsupaarid Juhan Remmet ja Maris Pedak, Mait Uibo ja Kerli Vähi ning Donat Reznikov ja Kelly Vähi. Nad kõik tulid omas vanuseklassis kolme parema hulka. Võistlustantsijate treener oli Katrin Kruuse.

Teater "Vanemune" kohvikus oli avatud üleriigiline õpilaste karikatuurinäitus, kus võis näha ka Elva õpilaste töid.