Rasmus-Maximus Raig

Miks ma jäin Elva Gümnaasiumisse? Vaadatud 766 korda

- Uudis

Ma jäin Elvasse kolmel põhjusel: esiteks see on ju ikkagi oma kool, teiseks ma olen ikka väga laisk ja kolmandaks põhjuseks ju muidugi kodanikukaitse moodul.

Üks põhjus Elvas õpingute jätkamiseks oli see, et mu koolitee algas Elvas. Ma olin juba algkoolis kindel, et lõpetan seal, kust alustasin. Elva Gümnaasium on juba osa minust, siin on mul sõbrad, kellega koos õpin nüüd juba kümnendat aastat, siin on väga ägedad õpetajad ja super juhtkond.

Nüüd see teine põhjus- laiskus. Ma ei mõtle selle all seda, et Elvas saaks kuidagi õppimisest kõrvale hiilida, vaid seda, et ma elan koolile nii lähedal, ma võin vabalt kolmveerand kaheksani magada. Ma ei jaksaks, või no olgem ausad, ma ei viitsiks igal hommikul näiteks Tartusse sõita ja siis veel Tartus seigelda et kooli jõuda.

Kolmandaks kodanikukaitse moodul. Miks just see moodul mind tõmbas? Ma tahan tulevikus tegeleda riigikaitsega, aga mis valdkonnas, pole veel kindel. Olgu see siis kas päästeamet või kaitsevägi või hoopis vanglateenistus, kodanikukaitse moodul võtab kõik riigikaitse valdkonnad läbi. Saladuskatte all võin öelda, et see on kõige parem moodul.

Ma pole kunagi selles kahelnud, et ma Elva Gümnaasiumis keskharidust üritan omandada. Oma valikut ma ei kahetse.

Registreerimisvormi peavad täitma kõik, kes soovivad asuda õppima Elva Gümnaasiumisse. Registreerimine on avatud kuni 17.aprillini. Vastuvõtu vestlused 10. klassi toimuvad 21.04 - 24.04.

Vestlustele registreerimiseks vajuta siia.

Tutvu täpsemalt moodulitega https://www.elvag.edu.ee/oppekava-ja-moodulid/