Meie õpilased Leedus keelelaagris Vaadatud 5990 korda

- Varia

1. kuni 8. augustini toimub Leedus Balti riikide laager "Teaching Tolerance Through English", mille korraldajaks on Leedu USA Suursaatkond. Maikuus otsis ja valis Tallinna USA saatkond selleks laagriks kandidaate Eestist. Igast Balti riigist pääseb osalema vaid 2 kooli oma  5-liikmelise õpilaste rühmaga (vanuses 11 -13).

Seda enam on rõõm teatada, et  Elva Gümnaasium osutus valituks! Osalejatelt eeldatakse vähemalt 3 aasta jagu inglise keele oskusi ja teadmisi, rõõmsat ja avatud meelt, motivatsiooni kohtuda ja suhelda inglise keeles teiste riikide noortega ja põnevate külalistega USA-st ning teha teistega koostööd. Positiivne suhtumine tagab paremad tulemused ja meeldejäävad elamused laagripäevist.

Suvisesse keelelaagrisse lähevad õpilased 6. klassist - Janely Tensok, Kadi-Liis Hansen, Hanna Paalmäe, Ron Artur Kork ja Rasmus Räisa ning grupijuhina õpetaja Mari Talvik.