10/20 aastat tagasi. 29 Vaadatud 463 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Lõppesid Elva Gümnaasiumi Tartu mnt õppehoone renoveerimise projekteerimistööd. Kuulutatakse välja riigihange. Olulisemad renoveerimistööd jäävad 2011. aastasse.

Elva Gümnaasiumi algkoolimajas toimus tegevuspäev, millest võtsid osa 1.-3. klasside õpilased. Kõigepealt esinesid lastekodu lapsed ja seejärel õpetaja Anne Jaama klassi õpilased. Järgnesid töötoad, millest populaarsemad olid näomaalingute, joonistamise ja kartulitrüki töötuba. Kooli võimlas käis terve päeva Pipi Pikksuka eestvedamisel tants ja trall. Üritusega koguti raha Tartu loomade varjupaiga fondile.

20 aastat tagasi.

Elva Gümnaasium taotles õppeaasta lõpuni logopeedilise abi rakendamist koolis.

Kambja Põhikoolis toimus Tartumaa koolinoorte võistuetlemine. Elva Gümnaasiumist lähetati osa võtma Heilo ja Helen Altin ning Merilin Sinikalda. Kõik nad esinesid väga edukalt, võites eriauhindu ja maakonna parimaks etlejaks kuulutati Heilo Altin.