Mängujuhtide koolitus Vaadatud 631 korda

- Liikuma kutsuv kool

Kolmapäeval, 5. veebruaril toimus Elva Gümnaasiumis mängujuhtide koolitus. Koolitajateks olid 6. klassi poisid, kes on paari aasta jooksul mängu vahetunde läbi viinud. Koolitusele tuli küll vähe õpilasi, kuid need, kes õppima tulid, olid väga motiveeritud. Rõõm on tõdeda, et koolitusest võttis osa ka üks lapsevanem, kes tegi hoogsalt märkmeid ja mängis meiega usinalt kaasa.

Koolitus oli üles ehitatud plokkidena - kõigepealt õpiti mänge, mis ei nõua suurt ettevalmistust ega vahendeid, teine osa koolitusest käsitles mänge, mille mängimiseks on vajalikud erinevad vahendid ja kolmandas plokis said koolitusel osalejad otsida uusi põnevaid mänge ning katsetada mängujuhiks olemist. Oli vahva pärastlõuna ja juba järgmisel päeval said uued koolitatud mängujuhid iseseisvalt mängu vahetundi läbi viia.