Meie tublid osalejad: O. Peerna, H. Vähi ja U. Kompus
Autor: A. Puusaag

I koht maakondlikult Tarkade ja osavate võistlusmängult "Meie mets" Vaadatud 619 korda

- Kool meedias

22. jaanuaril toimus Kambja Põhikoolis maakondlik Tarkade ja osavate võistlusmäng II klassi õpilastele, mille teemaks oli "Meie mets".

Võistlusel osales Tartumaalt 18 kolmeliikmelist võistkonda. Elva Gümnaasiumi esindas võistkond koosseisus Helena Vähi (2.a klass; juh.õp. A. Puusaag), Uku Kompus (2. b klass; juh.õp. A. Sugul) ja Oliver Peerna (2. c klass; juh.õp. S. Ruus).

Võistlusel tuli lahendada väga erinevaid ülesandeid: tunda ära loomi nahka katsudes või topiseid vaadates; puutüve ketaste järgi puid määrata; tunda ära  loomade- ja lindude hääli; mõistada loomadega seotud mõistatusi; pimekastis loodusega seotud esemeid ära tunda ning vastata paljudele loodusega seotud küsimustele.

Võistlus meeldis lastele väga. Päeva tegi veel rõõmsamaks koju toodud I koht.