10/20 aastat tagasi. 20 Vaadatud 166 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

„Elva Postipoisis” oli intervjuu meie kooli õpetaja Reet Ollinoga, kes oli 35 aastat õpilastele käsitööd ja kodundust õpetanud.

Elva noorsportlased olid edukad mitmetel rahvusvahelistel võistlustel. Vilniuses toimunud laskevõistlustel „Polonia 2010” saavutas kolmanda koha Lennart Pruuli ja kolmas oli ka Maarja-Liisa Maasik.

20 aastat tagasi.

Elva koolis toimus kolme kooli osalusel tervisepäev, mille hüüdlauseks oli „Naer on terviseks!”.Elvalastel tuli võõrustada Rannu ja Rõngu koolinoori. Võisteldi omavahel pallimängudes, toimus ka lõbus teatevõistlus, kus tuli sõita parvega üle saali, aidata džungliloomi, siduda haavatutel päid ja lõpuks mõõdeti võistlejatel kopsumahtu. Viktoriinis vastati terviseteemalistele küsimustele. Võitjaks kuulutati rõngulased.

Elva C-klassi võrkpallipoisid esinesid hästi Narvas peetud CocaCola turniiril, kus saadi teine koht ja kindlustati edasipääs II liiga finaali. Edukad olid ka meie kooli õpetajad, kes Eesti koolide meistrivõistlustel saavutasid II koha.