22. Heategu jõulukingi asemel Vaadatud 261 korda

- Kool meedias

Juba neljandat aastat osaleb 5.a klass heategevuslikus projektis „Andja süda teeb kingi kalliks ja hinnaliseks!”, mille eesmärk on väikese magusaga meeles pidada valla hooldekodudes elavaid memmesid – taatisid.

Minul, kui klassijuhatajal , on hea meel, et üha enam hindavad lapsed andmisrõõmu.

Päeval, mil olin ametis kingiloosi sedelite lõikamisega, tegi Eike Marii ettepaneku loobuda loosipakkidest ja annetada kingiraha. Panime ettepaneku hääletamisele ja klassi nõusolekul loobusime loosipakkidest.

Kuna ettepanek heategevuseks tuli lastelt, siis otsustasime ühiselt, et toetame oma heateoga samuti lapsi. Meie klassi õpilaste, nende vanemate ja klassijuhataja panuseks kogunes 180€, mille annetasime Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

5.a klassijuhataja A. Puusaag